ELMAS ÜRÜNLER-ELMAS BİLEKLİKLER

ELMAS ÜRÜNLER-ELMAS BİLEKLİKLER

Yazar: Alen Okunma Sayısı: 394 Yayınlanma Tarihi 25 Oct 2018 Yorum: 0

Elmas bileklikler, atölyemizde görev yapan ustalarımız tarafından ince ince işlenmektedir. Son derece kaliteli bir işçiliğin kullanıldığını ürünleri görür görmez fark edeceksiniz. Elmas bilezikler ve diğer tüm takıların üretimlerinde ustalarımızın özgün tasarımları kullanılmaktadır. Herkesin üzerinde gördüğünüz modellerden sıkıldıysanız mutlaka atölyemizi ziyaret etmelisiniz. Hiçbir yerde göremeyeceğiniz özgün tasarımlarımızla bu konuda oldukça iddialıyız. Muhteşem tasarımlar, kaliteli işçilik ile birleşince ortaya çok güzel ürünler çıkmaktadır. Ayrıca atölyemizde kişiye özel tasarım da yapılmaktadır. Bütün bu ürünler ilk elden yani üreticiden sizlere ulaştığı için dışarıdaki mağazalardan çok daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Çünkü üretici ile müşteri arasına aracı, yani mağaza girmemektedir. Bu da fiyatların daha uygun olmasını sağlamaktadır.

Elmas bilezik modelleri bakımından firmamız son derece zengindir. Bu bileziklerin tasarımında birçok ayrıntı kullanılabilmektedir. Bu bileziklerin üzerinde bazen bir tane elmas, bazen de birçok elmas bulabilmektedir. Bu durum tasarım ile ilgili bir durumdur. Tek bir taş bulunduğunda çok sade gibi gözüken bileklik, takıldığı kişiye muazzam bir şıklık kazandırmaktadır. Tek bir elmas bile bu şıklığı rahatlıkla kazandırabilmektedir. İncecik altın zincirin ortasında duran tek bir elmas ya da yakut, çok güzel bir görüntü vermektedir. Sadelik ve ihtişamı bir arada sunan bu model, müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. bu modelde elmasın ya da yakutun yanına ustalarımız tarafından ince işlemelerde eklenebilmektedir. Bu tipteki bütün bileklikler uzaktan aynı gibi görünse de, yakından bakıldığından çok farklı olduğu anlaşılmaktadır.
Elmaslı altın bilezikler de müşterilere sunulan farklı bir seçenektir. Elmas ile altının beraber kullanıldığı bu modelde, beyaz ya da sarı altın kullanılab

Yorumlar
Yorum Yap

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı