ELMAS ÜRÜNLER-ELMAS YÜZÜKLER

ELMAS ÜRÜNLER-ELMAS YÜZÜKLER

Yazar: Alen Okunma Sayısı: 393 Yayınlanma Tarihi 25 Oct 2018 Yorum: 0

Elmas yüzükler, kendi içerisinde birçok çeşide sahiptir. Bu yüzükler özgün tasarımlarla daha da güzel bir görüntüye kavuşmaktadır. Firmamıza ait atölyelerde ustalarımıza ait tasarımlar kullanılmaktadır. Bu tasarımları yapmak büyük bir ustalık gerektirmektedir. Üretimlerde çok ince bir işçilik gerekmekte ve bu işçiliği ustalarımız rahatlıkla sağlayabilmektedir. Atölyemizi ziyaret ederek burada bulunan ürünleri görebilirsiniz. Geldiğinizde ustalarımızdan kişiye özel tasarımlarla ilgili bilgi almayı da ihmal etmeyin. Çünkü size özel tasarlanan ürünlerin bir benzerini dışarıda göremeyeceğiz bir yüzük olmayacaktır. Sadece sizin için üretilecek bir yüzük ile çok farklı hissedeceksiniz. Dilerseniz yüzüğünüzün tasarımına katkı vermek için ustalarımıza fikirlerinizi de aktarabilirsiniz. Böylelikle tasarımında sizinde pay sahibi olduğunuz ve tamamen sizin zevkinize uygun tasarlanmış bir yüzüğün sahibi olabilirsiniz.

Elmas yüzük modelleri çok çeşitlidir. Hemen her zevke uygun bir yüzük bulunabilmektedir. Yüzüklerde çeşitli motiflerde kullanılmaktadır. Birkaç tane tek sıra halinde diziliği olduğu modeller ya da gül kesimi şeklinde taşların yerleştirilmesi ile elde edilen modeller gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Son zamanlarda ise eski üretim görüntüsüne sahip modeller daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Saflığın ve temizliğin sembolü olarak da görülen bu yüzükler, birçok kadının hayalini süslemektedir. Elmas yüzük görüp de etkilenmeyen kadın yok gibidir. Bu yüzüklerde kullanılan elmaslar, etraftaki insanların dikkatini çekmektedir. Bunu o müthiş güzelliği ve parlaklığı ile yapmaktadır. Bazen tek bir elmas, bazen de birkaç elmas yüzüklerde bulunabilmektedir.
Elmasların ölçü birimi karattır. Elmaslar bu ölçü birimine göre fiyatlandırılmakta ve değerleri bu ölçü ile belirtilmektedir. Elmasların büyüklüğü yani karat arttıkça fiyatı da artmaktadır. Elmas yüzük ya da

Yorumlar
Yorum Yap

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı