PIRLANTA FANTAZİ BİLEKLİKLER

PIRLANTA FANTAZİ BİLEKLİKLER

Yazar: Alen Okunma Sayısı: 457 Yayınlanma Tarihi 25 Oct 2018 Yorum: 0

Firmamız yıllardır hizmet vermektedir. Bu hizmet verdiği yıllar boyunca birçok deneyim elde etmiştir. Şuan o deneyim ile daha kaliteli hizmet vermektedir. Kendi atölyemizde ürettiğimiz ürünler çok beğenilmektedir. Özellikle zümrütlü bileklik modelleri bakılmayı hak etmektedir. Firmamızın üretim gücü ve kalitesi son derece yüksektir. Bünyesinde bulundurmuş olduğu ustalar, işinin uzmanı olmuş kişilerdir. İnce ince işledikleri takılar çok güzel ve şık durmaktadır. Ustaların yıllara dayanan tecrübesi, şuanda yapılan işin kalitesinin sebebi olarak da görülebilir. Ustalarımız rahat bir şekilde yeni tasarımlar oluşturabilmekte ve bunları takı şekline en uygun zaman içerisinde gelmektedir. Özellikle kişiye özel olarak hazırlanan tasarımlar sayesinde insanlar sadece kendilerinde olacak olan ürünlere sahip olma şansı elde etmiş olmaktadır.

Bileklik modelleri sayısı yeterince fazla olup kullanıcıların tercihine sunulmuştur. Fantezi bileklikler farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Tasarım ve taşların beraber kullanılması ile çok özel ürünler ortaya çıkmış bulunmaktadır. Bu ürünler bayanlar tarafından kullanıldığında bayanlara kattığı ekstra şıklık çok ileri derecelerde olabilmektedir. Özellikle bileklikle uygun bir elbise ve uygun diğer takılar beraber kullanıldığında elde edilen sonuçlar şaşırtıcı olabilmektedir. Bayanlara kattığı şıklık, daha önceki halinin fotoğrafı ile yan yana getirildiğinde daha iyi anlaşılmaktadır. Takılar bayanlara ayrı bir hava katmakta iken bir de böyle özel bir takının yaptığı etkiyi düşününce fark daha net anlaşılabilmektedir.

Özellikle pırlanta fantezi bileklikler arasındaki fiyat farkı bilekliklerde kullanılan pırlanta sayısı ile ilgili olmaktadır. Bazı bilekliklerde sadece 1 tane pırlanta kullanılırken bazılarında ise 15 adet pırlanta kullanılabilmektedir. Bu iki bilekliğin fiyatının aynı olması elbette beklenemez. Pırlanta sayısı fazla olan bileklik daha pahalı olacaktır. Pırlanta sayısının yanında bir de kullanılan pırlantaların karat durumları vardır. Karat durumundaki değişim fiyata yansımaktadır. Karat arttıkça pırlantanın fiyatı arttığından bilekliğinde fiyatı artmaktadır. Bunlar dışında kullanılan altında fiyatı etkilemektedir. Kullanılan altının kaç ayar olduğu önemlidir. Bunun dışında kullanılan diğer değerli taşlar da ciddi şekillerde fiyatları etkilemektedir. Örneğin elmas ya da zümrüt kullanılan bir bilekliğin fiyatı bu değerli taşların değeri kadar artmış olacaktır.

Fantezi bileklikler özellikle modellerindeki çeşitlilik gibi konularla ortaya çıkmaktadır. Çok değişik modellere sahip bir takı çeşididir. Üzerinde taş bulunan bileklikler o taşın ismi ile

anılmaktadır. Örneğin safir bileklikler bu şekilde adını almaktadır. Bunun dışında bayanlar tarafından tercih edilen bileklik türlerindendir. Değişik fiyatlara bu bileklikten bulabilmek mümkündür. Bunun sebepleri yukarıda anlatılmaya çalışılmıştı. Bu bilekliklerde kullanılan değerli taş sayısı arttıkça, takının şıklığı da artmaktadır. Taş kullanımı ile daha güzel bir hale gelen bu bileklikler çok daha fazla dikkat çekebilmektedir. Bu durumda fiyatları artsa da bazı müşteriler bu durumu fazla önemsemeyip hep en güzelin peşinden koştukları için, daha fazla taş barındıran bileklikleri tercih etmektedirler.

Firmamız bu bilekliklerin üretimini kendi atölyesinde son derece deneyimli ustalara yaptırmaktadır. Kişiye özel tasarım şansı olduğu için müşteriler kafalarındaki tasarımlara ustalara çizdirerek bilekliklerin siparişini verebilir. Bu durum çok avantajlıdır. Birincisi tasarım size ait oluyor ki bu çok özel bir durumdur. Diğer durum ise bilekliğin üzerinde ne kadar değerli taş olacağının kararını vererek bir yerde bilekliğin fiyatı ile ilgili pay sahibi olunmaktadır. Firmamız ürünleri kendisi ürettiği için dışarıdaki fiyatlara göre oldukça avantajlıdır. Üreticiden doğrudan müşteriye ulaşan nadir firmalar arasında bulunmaktayız. Bizimle görüşmeden, bizden görüş ve fiyat almadan pırlantalı bileklik almanızı kesinlikle önermiyoruz.

 

Yorumlar
Yorum Yap

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı