PIRLANTA SUYOLU BİLEKLİKLER

PIRLANTA SUYOLU BİLEKLİKLER

Yazar: Alen Okunma Sayısı: 713 Yayınlanma Tarihi 25 Oct 2018 Yorum: 0

Atölyemizde bulunan ustalarımızın hepsi birbirinden değerlidir. Ustalarımızın ince ince işlemeleri sayesinde birçok suyolu bileklik sahibini beklemektedir. Bu konuda oldukça şanslı bir firma sayılabiliriz, çünkü çok değerli ve bir o kadarda yetenekli ustalarımız bulunmaktadır. Tasarım konusunda uzman olan ustalarımız, müşterilerimizin bu konudaki isteklerine sürekli olumlu yanıt verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar. Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Ürünlerinin her zaman arkasında olan firmamız kesinlikle kaliteden ödün vermemektedir. Kalite olmadan para kazanmamayı tercih eden firmamız, para yerine kaliteyi tercih etmektedir. Kalitenin yanında müşteri memnuniyetine de son derece önem verilmektedir. Her şey siz o takıyı taktığınızda, yüzünüzde beliren o küçücük tebessüm içindir.

Pırlantalı suyolları isminden de anlaşılacağı gibi suyolu bilekliğinin pırlantalı hali olarak düşünülebilir. Bu takıdaki pırlanta oranı daha yüksektir. Kullanılan pırlantaların özelliklerine göre ürünün fiyatı da değişebilmektedir. Üzerindeki pırlantaların kaç karat olması fiyat açısından çok önemlidir. Üzerinde 0,27 karatlık 15 adet pırlanta bulunan bileklik ile üzerinden yine aynı karat değerine sahip 10 taş bulunan bilekliklerin fiyatları aynı olmayacaktır. Kullanılan pırlanta taşlarının fiyatı da yüksek olduğundan bilekliğin fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bazı bilekliklerde kullanılan tek taşın fiyatı bin liradan fazla olabilmektedir. Bu taşın bileklikte 10 adet olduğu düşünüldüğünde ya da 5 adet olduğu düşünüldüğünde fiyatlar arasında oluşan fark inanılmaz olabilmektedir.

Kadınlara ciddi bir ölçüde şıklık katan bu bilekliklerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Suyolu bileklik bunlardan birisidir. Suyolunu andıran ilginç bir görüntüye sahip olan bileklik, kullanıcısı tarafından takıldığında inanılmaz bir şıklık katmaktadır. Bu takıların birçok çeşidi yani tasarımı bulunmaktadır. Bayanlar kişisel özelliklerine göre olan tasarımlara yönelmektedir. Bunu yaparken bilinçli olarak yapmamaktadırlar. Bilinçaltının etkisi ile bu şekilde davranmaktadırlar. Bayanlar bu takıyı taktıklarında başka bir havaya bürünmektedirler. İnsanlar aniden görünce bazen tanıyamama gibi durumlar bile ortaya çıkmaktadır. O derece özel ve şık olan bu takıları bayanlar fazlaca tercih etmektedir. Bayanlara verilmek için güzel bir hediye gibi duran bu bileklikler, erkekler tarafından kadınlara hediye edilebilmektedir.

Bu takıların üzerinde olan pırlantaların durumu çok önemlidir. Bu pırlantaların tek parça halinde bulunanlarının fiyatları gerçekten çok yüksektir. Bunun dışında birkaç küçük parçayla oluşturulan pırlantaların değeri ise biraz daha düşüktür. Bunun nedeni aslında basittir. Elmas, pırlanta ya da diğer değerli taşlardan parça ne kadar büyük ise fiyat da o kadar yüksektir. Değerli olan taşların talibi çok olunca fiyatı ister istemez artmaktadır. Bu şekildeki değerli taşlar yerin çok altından çıkarılmakta olup uzun ve yorucu bir işlemdir. Bu sebepten dolayı da fiyatlar yüksektir. Büyük taşların az çıkarılıyor olması fiyatların yüksek olmasında etkilidir. Büyük taşlar her zaman daha parlak ve daha güzel görünmüştür.

Firmamız yıllardan beridir bu ürünlerin üretimini ve tasarımını yapmaktadır. Ve son derece kaliteli bir biçimde bu ürünler üretilmektedir. Firmamız ürünlerine güvendiği için her zaman ürünlerinin arkasındadır. Atölyemizde bulunan ustalarımızın kalitesi ortadır. Hepsi birbirinden değerlidir. Bu konuda gerçek birer uzman gibi ince ince çalışabilmekte ve özgün tasarımlarla grubumuza değer katmaktadırlar. Pırlantalı suyolları bu ustalar tarafından atölyede üretilmektedir. Bundan dolayı daha uygun fiyatlara ürettiğimiz ürünleri, daha uygun fiyatlara satışa koymaktayız. Arada aracı olmadığı için yani direkt üreticiden müşteriye gittiği için ciddi bir fiyat avantajı olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu durum alıcılar için çok önemli bir avantajdır. Bileklik almadan önce bizimle iletişime geçmeden almayınız.

Yorumlar
Yorum Yap

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı