ELMAS ÜRÜNLER-ELMAS KOLYELER

Firmamızın atölyesindeki ustalar işlerinde son derece mahirdirler. Bütün ürünlerimizin tasarımı ustalarımız tarafından özgün bir şekilde yapılmaktadır. Tasarımlar arasında tektaş elmas kolye sadeliği ve şıklığı ile dikkat çekmektedir. Ayrıca kişiye özel tasarımlarda yapılmaktadır. Kişiye özel tasarımla, sadece size özel kolye tasarlanacak ve bir benzeri daha olmayacaktır. Dışarıda da benzerlerine rastlama durumu kesinlikle yoktur. Sadece sizin için yapılmış bir kolyeye sahip olmak, büyük bir ayrıcalıktır. Kendinizi daha da özel hissetmenizi sağlayacak olan bu özel tasarım kolye, atölyemizde üretildiği için fiyatı da uygun olacaktır. Dışarıdaki mağazalara göre fiyatlarımız, bu sebeple daha uygundur. Kaliteli ürünlere, uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Elmas kolyeler, ışıltı ve gösterişi sayesinde kullanıcılarına şıklık kazandırmaktadır. Özel tasarımlarla birbirinden güzel modellere sahip olan bu kolyeleri günlük olarak da özel günleriniz içinde kullanabilirsiniz. Sadeliği ve şıklığı bir arada taşıyan modellerde bulunmaktadır. Özellikle tek olarak kullanılan elmas, kolyelere ayrı bir hava vermektedir. Sadelik ve şıklığın bir arada bulunduğu en güzel örneklerdendir. Kolyelerde kullanılan elmaslar değişik sayıda olabilmektedir. Bir tane elmas kullanılabileceği gibi birden fazla da elması bir arada görebilmekteyiz. Kolyelerde birden fazla elmas kullanılacağı zaman, bu altının üzerine yerleştirerek yapılmaktadır. Bu elmaslar değişik desenlerde altının üzerine yerleştirilebildiği gibi altına da desen verilerek bu yerleştirme yapılmaktadır. Ve bu modeller müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Elmas gül kolye, deseni ile hemen dikkat çekmektedir. Büyük bir elmasın etrafına daha küçük olan elmaslar daire olacak şekilde yerleştirilmektedir. Dikkat çekici bir görüntüye sahip olan bu desenin yüzüğü ve küpesi de bulunmaktadır. Takım olarak kullanmakta mümkündür. Kolyelerde kullanılan elmasların durumuna göre fiyatlar da değişmektedir. Bazen kullanılan elmasların küçük olması sebebi ile çok uygun fiyatlar görülürken bazen de daha fazla sayıda elmas bir arada kullanılarak daha pahalı kolyeleri de görmek mümkündür. Bunun dışında kullanılan elmasın büyüklüğü de fiyat açısından önemlidir. Elmaslarda kullanılan ölçü birimi karattır. Elmasların büyüklüğü yani karat arttıkça fiyatta artacaktır.
Elmasların ışık ile olan ilişkileri onlara güzellik ve değer katmaktadır. Işıktaki o muhteşem görüntüleri sebebiyle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Elmasların büyüklüğü arttıkça sağlamış oldukları parlaklıkta artmaktadır. Bundan dolayı fiyatları da artmaktadır. Elmaslar bir bütün halinde yani tek parça olduklarında çok daha kıymetlidir. Tek parçadan oluşan bir elmas ile iki, üç parçadan oluşan aynı büyüklükteki elmasların değerleri de eşit değildir. Kolyelerde kullanılan tek parça olan büyük elmaslar, kolyeleri daha gösterişli hale getirmektedir. Eğer sadeliği seven biri iseniz elmas tektaş kolye sizin için çok uygundur. İnsanlar zevklerine göre kolye modellerini rahatlıkla bulabilmektedir. Birçok çeşit kolye modeli, firmamızda ustalarımız tarafından üretilmektedir.

Uzun yıllardan beri hizmet veren firmamız, kaliteli ürünleri ve özgün tasarımları ile bilinmektedir. Firmamızın atölyesinde görev yapmakta olan ustalarımız ince işçilikleriyle birçok ürüne şekil vermektedir. Kullanılan elmasların yanında kaliteli bir işçilik olmazsa kolyeler, beklenilen etkiyi yapmayacaktır. Bu yüzden elmaslar kadar ustalarımızın işçiliği de kıymetli ve önemlidir. İlk bakışta ürünlerdeki kaliteli işçilik fark edilmektedir. Bunun dışında kişiye özel tasarımlar da yapılmaktadır. Bu tasarımlarla sadece sizde olacak olan modeldeki kolyelere sahip olabilirsiniz. Ya da bu kadar özel olan kolyeleri en güzel anlarda sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Ve bütün bunları dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara yapmanız mümkündür. Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. 

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı